banner leaderboard cokomunita
Přihlásit

Máte rádi čokoládu? Jste na správném místě!

První zmínky o kakau

První zmínky o kakau

První zmínky o kakau můžeme zaznamenat už z doby před 3000 lety. Kakaovník, pochází z pralesů Jižní a Střední Ameriky. Jako první prý z bobů uvařili hořkou tekutinu Mayové, kteří s kakaovníkem spojovali řadu rituálů.

Pekanové trojúhelníky

Pekanové trojúhelníky

Kdo má rád ořechy a čokoládu, přijde si u tohoto dezertu na své. Kdo ne, ten si tam dá co má rád. Třeba nasekanou krkovičku. Otázkou je, jak to pak bude chutnat :-) :-) :-)!

Dort z bílků

Dort z bílků

Znáte ten pocit, kdy chcete do něčeho kousnout a najednou zjistíte, že nemusíte? Že se vám sousto rozpouští na jazyku samo? Tak přesně o tomhle je dort z bílků.

Špíz z exotického ovoce

Špíz z exotického ovoce

Grilované ovocné špízy jsou lahoda i bez příloh. Namáčením kousků grilovaného šťavnatého ovoce do jogurtu s nastrouhanou čokoládou dodá špízu to potřebné MŇAM.

Tvarohové noky s jahodovou zálivkou

Tvarohové noky s jahodovou zálivkou

Jednoduché, rychlé a naprosto vynikající jídlo, které udělá radost všem, kdo neustále bojují s časem. Zálivka je vynikající i z lesního ovoce nebo z citrusů oslazených hnědým cukrem.

vlozit recept 125x64Máte doma recepty s čokoládou? Pošlete nám je!

Recepty zveřejníme. A pokud najdeme zajímavý, profesionálně ho i nafotíme a odměníme nějakou dobrou čokoládou! (Pro vkládání receptů se Zaregistrujte nebo Přihlaste)

Vše o čokoládě

Čokoládové recepty

Veselý Bonbonek