banner leaderboard cokomunita
Přihlásit

vlozit blog 125x64Máte zajímavost, novinku, příběh, reportáž či informaci o čokoládě? Pošlete nám jí!

Rádi jí zveřejníme a vy budete uvedený/á jako autor! (Pro vkládání se Zaregistrujte nebo Přihlaste)

S čím darovat bonboniéru

Na světě existují dva dárky, které vždy potěší a nikdy nezklamou: Bonboniéra a květina. Jsou jako dvě sestry, které na sebe nežárlí a nezávidí si úspěch. Když je darujete obě současně, nekonkurují si a jedna nechce trumfnout tu druhou. Naopak! Výborně se doplňují a radost z nich je dvojnásobná.

Ale nezklamou ani každá samostatně a jedna druhou skvěle zastoupí. Na obdarovaného působí téměř shodně, ale každá svým vlastním způsobem. Květina pohladí jeho duši i srdce svým dokonalým tvarem, barvou a vůní. Úhledná krabička plněných čokoládových bonbónů mu zalichotí svým slavnostním a elegantním vzhledem. Už svým názvem prozrazuje, co mu chce přinést.

Bonboniéra probouzí pozitivní emoce. Otevře ji, rozbalí první bonbón a ucítí sladkou vůni oznamující následnou lahodnou chuť. Přiloží bonbón ke rtům, přijme do úst, skousne a nechá zvolna rozplynout na jazyku. Květina a čokoládový pamlsek společně vykouzlí na tváři obdarovaného úsměv a vyladí jeho nitro do stavu sladké pohody. Připraví ho přijímat i vysílat pozitivní signály, otevřít se kladným citům a zároveň je oplácet. Potěší všechny jeho smysly, dokonce i sluch, protože slova blahopřání znějí v jejich doprovodu mnohem upřímněji a mají sílu hřát.

Kombinace květiny s čokoládovým pamlskem je dárkem nad dárky, který se hodí k absolutně každé příležitosti. Šťastnou chvíli dokáže ještě více pozvednout a neveselé obrousí její bolestivé hrany. Svou neokázalostí nikoho neurazí a přitom nevypadá chudě. Je to univerzální dárek, který nikdy nezklame dárce anii obdarované. Potěší bohaté i méně movité. Muže i ženy. Jednoduše všechny věkové kategorie od dětí po seniory. A jeho výběrem se ani ten nejméně důmyslný člověk nikdy nesplete. Květina povede jeho ruku svou krásou a bonboniéra Emoti cituplným poselstvím, které ve svém názvu skrýv

Vše o čokoládě

Čokoládové recepty

Veselý Bonbonek