Pochutnej si se STOBem 7

Pochutnej si se STOBem 7

Lze vánoční cukroví spálit chůzí? - Diety s vysokým obsahem bílkovin - Recepty na nízkoenergetické vánoční cukroví - Škodí bílkoviny?

Jak neskončit v pytli. Zanedlouho se začnou v setmělých ulicích rojit skupiny bytostí, nejčastěji trojice, ve složení Mikuláš, čert, anděl. Mají políčeno zejména na děti. Ty hodné mohou být v pohodě a klidu, těm zlobivějším už jistě rodiče doporučují šprtat se nějakou tu básničku či písničku, by se pokusily vykoupit se v momentě, kdy je nějaký ten pekelník začne rvát do umouněného a smradlavého pytle v úmyslu odnést si malého zlobivce s sebou do pekla.

Málokterý rodič takovéto dítko brání, sám má špatné svědomí, a tak se krčí za dveřmi a zpoza nich hrdinsky povzbuzuje třesoucím se hlasem svou blednoucí a uplakanou ratolest slovy: „No tak, Mařenko, jak jsme se učili tu básničku?"

A jakpak byste obstáli vy, milí čtenáři, před hartusícím čertem? Přiznejte se, nebáli byste se skládat účty? Máte, co se týká životního stylu a pohybových aktivit v roce 2008, čisté svědomí? Pokud se vaše svědomí podobá onomu výše popsanému ďáblovu pytli, nezoufejte. Vždy je čas pokusit se o nápravu. Jestli se mezi vámi najdou tací, kteří už pomalu vytahují staré, umaštěné, rozpadající se sešity s blednoucími recepty na vánoční cukroví po babičkách vašich babiček – mám dobrou radu: nechejte je dál spát. Já vím, jsou to poklady, rodinné stříbro – ale k čemu vám to v pekle bude? Proti takovému „poctivému" pečivu, promaštěnému a proslazenému, vám před satanášem nepomůže, ani když před ním zpaměti odrecitujete celou Erbenovu Kytici! Mimochodem, až se ji budete memorovat, následující větu z básně Věštkyně si přečtěte raději dvakrát:

„Nenaříkejte, neštěstí a osud že vás tak tvrdě potkaly, však naříkejte, že jste posud rozumnější se nestali!"

Jak tedy neskončit v pytli? Zůstaňte u monitorů, vezměte si tužky a papíry, případně zapněte tiskárny a opište si (resp. vytiskněte) recepty na nízkokalorické, nepečené, cukroví, které najdete v tomto vydání časopisu Pochutnej si se STOBem. Dejte šanci i jim stát se pokladem, rodinným stříbrem, dědictvím. Má to řadu výhod. Nejen, že pošlete čerta k čertu, ale ještě za několik desítek let se bude na vás vzpomínat se slovy:

„Jóóóóó, to byly časy, když naše babička dělávala na Vánoce... – název cukroví si už vyberte sami o pár stránek dále. Petr Hájek

Výběr z obsahu časopisu

Jak neskončit v pytli

Lze vykompenzovat cukroví chůzí?
Pohybová aktivita

Diety s vysokým obsahem bílkovin – další módní vlna?
Novinky z výzkumu obezity
Jakou dietu zvolit?
Proč zrovna bílkoviny?
Mohou bílkoviny škodit?

Jak udělat nízkoenergetické vánoční cukroví
Kávové rohlíčky
Kiwi sušenky
Plněné kornoutky
Drobné mlsání
Banánové kousky
Oplatkové řezy
Barevné lupínky
Čokoládové pochutnání
Rumové špičky
Slepovaná kolečka
Vanilkové kuličky
Kávové kousky

Netradiční zpravodajství ze Dne zdraví
V každé správné škole se zkouší a známkuje
O osteoporóze
Přesvědčení a víra

Tip na vánoční dar – Kanárské ostrovy

Test znalostí ze Dne zdraví

Radosti Vánoc

pdf logo

Přečíst v PDF


Nemáte oprávnění ke komentování!

Komentování je přístupné registrovaným členům eListingKLUBU - Zaregistrujte se prosím

 

Nápověda

 

Kontakt

Prestige-media vydavatel

 • EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O.
 • Nádražní 2744/14, 301 00 Plzeň – Východní Předměstí
 • Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném
  Krajským soudem v Plzni, odd. C, vložka 14867.
 • IČ: 26353610
 • DIČ: CZ26353610
 • Infolinka: +420 602 647 902
 • E-mail: prestige@socialclubs.cz
 • Telefon: +420 608 824 818
 • E-mail: daniela@socialclub.cz
 • Web: www.prestige-media.cz
szpitalnych ośrodków leczenia zdrowia psychicznego http://kupicpigulki.pl/maxigra/ waga strata pigułki, które działają szybko