DRINK EAT & PFIFFERDAJ

DRINK EAT & PFIFFERDAJ

30.srpna - 2.září 2019  |  uzávěrka přihlášek je již 9.srpna.

Navštivte s námi jeden z nejzábavnějších vinařských festivalů. V samém srdci Alsaska, v městečku Ribeauville se koná každoročně na konci srpna. Poznáte speciality alsaské kuchyně, jako jsou vynikající koláč Tarte Flambée nebo choucroute. Během víkendu kromě samotného festivalu navštívíme také nejlepší alsaská vinařství v okolí a poznáme nejkrásnější historické památky a mnoho místních zajímavostí.

Pátek

Odjezd v 6:30 busem do Colmaru Ubytování v hotelu s obědem Ochutnávka ve vinařství Francois Baur v Turckheim. Prohlídka Eguisheim, ochutnávka ve vinařství
Bruno Hertz. Prohlídka Collet du Linge. Sobota * Prohlídka Kaysersberg a vinařství André Blanck. Prohlídka sýrárny Maison du fromage v Munsteru s obědem. Ochutnávka Vinařství Mittnacht Hunawihr.

Neděle

Vinařství Château de Riquewihr Festival Pfifferdaj v Ribeauville.

Pondělí 

Prohlídka Štrasburku s obědem Návrat do Prahy (cca 23.00)

Pobyt v hotelu Ibis Colmar Nord se snídaní 17,900 Kč. Cena zahrnuje dopravu, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené v programu, výlety a degustace vín, všechny pobytové taxy, vstupy do památek. Alkoholické nápoje (mimo degustace) nejsou zahrnuty.

 

Kontakt

    redakce(zavinac)elisting(tecka)cz
szpitalnych ośrodków leczenia zdrowia psychicznego http://kupicpigulki.pl/maxigra/ waga strata pigułki, które działają szybko