img home header 2400x300 15 let

Nadechněte se v Mariánkách

Nadechněte se v Mariánkách

Dne 21. června – u příležitosti Mezinárodního dne jógy - již po sedmé pořádají v Mariánských Lázních The Art of Living Foundation a Spolek Švihák v parku u Kolonády Ferdinandova pramene ukázkovou lekci jógy.

Jak nám vysvětlila paní Gabriela Voldřichová, právě před sedmi lety si vybrala Mariánské Lázně pro oslavu jógy, protože sem ráda pravidelně jezdila a byla okouzlena krásou přírody, unikátní atmosférou a čistým vzduchem.

Její lekce jógy se stala jednou z nejpopulárnějších akcí města pro jeho občany a turisty, které baví jóga a cvičení v nádherném a klidném prostředí. Na mezinárodní den jógy se milovníkům ásan dostane ukázkové hodiny Hatha jógy, včetně efektivních dechových technik. Celý program bude zakončen společnou meditací.

Letošní lekce bude více zaměřena na Pranayamu, tedy práci s dechem. Pozornost věnovaná správnému dýchání je nejen v józe, ale i v běžném životě, velice důležitá. Když cvičíme v harmonii s naším dechem, dosáhneme lepšího průchodu energie v těle, což má i ozdravující účinek. Dechové techniky nám pomáhají tohoto efektu dosáhnout snadněji.

Již 40 let se v rámci Art Of Living pořádají Meditační a dechové workshopy, jež vyloženě cílí na práci s dechem. Tyto speciální dechové techniky používají určitý dechový rytmus pro odbourání nahromaděného stresu v těle. Když harmonizujeme dech, harmonizujeme všechny buňky v těle, což nám dodá neuvěřitelně blahodárnou energii a člověk se pak cítí dobře, je šťastnější a lépe funguje. Tyto kurzy nemají, až na malé zdravotní výjimky, žádné omezení. Od 18 let věku se jich mohou zúčastnit všichni zájemci. A doporučujeme je doslova všem.

Více o dechových technikách a jejich vlivu na naše zdraví si povíme 21. června.

Těšíme se na Vás! Cvičení začne v 18.00 hodin a vstupné je zcela dobrovolné. Celý program bude zakončen společnou meditací. Poté si budou moci učastníci pochutnat na občerstvení zajištěné hotelem SwissHouse.

joga marianky 03

joga marianky 04

joga marianky 05

joga marianky 06

joga marianky 07

 

Nápověda

 

Kontakt

Prestige-media vydavatel

 • EURO NOVA & PARTNERS SPOL. S R.O.
 • Nádražní 2744/14, 301 00 Plzeň – Východní Předměstí
 • Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném
  Krajským soudem v Plzni, odd. C, vložka 14867.
 • IČ: 26353610
 • DIČ: CZ26353610
 • Infolinka: +420 602 647 902
 • E-mail: prestige@socialclubs.cz
 • Telefon: +420 608 824 818
 • E-mail: daniela@socialclub.cz
 • Web: www.prestige-media.cz
szpitalnych ośrodków leczenia zdrowia psychicznego http://kupicpigulki.pl/maxigra/ waga strata pigułki, które działają szybko